Visi gydytojai pradeda nuo pačių paprasčiausių dalykų. Su kiekvienais praktikos metais atsiranda daugiau patirties ir žinių. Kai supranti, kad įvykiai kartojasi, o sprendimus gali priimti pats – atsiduri komforto zonoje. Tuomet renkiesi iš dviejų kelių: likti ten kur esi arba judėti pirmyn. Buvimas komforto zonoje – suteikia saugumo jausmą, judėjimas pirmyn – galimybes.

Man, kaip žmogui ir kaip gydytojui, tobulėjimas – svarbi gyvenimo dalis. Kuo daugiau sužinau ir išmokstu pats, tuo daugiau galiu pasiūlyti kitiems. Ši mintis ir buvo atspirties taškas, paskatinusi įkurti nedidelę mokslo įstaigą, kurioje patirties bei žinių sukaupę gydytojai galėtų pasidalinti savo pasiekimais su kolegomis.

Šiandien Dr. Bechara Institute (DBI) – viena iš 4 Lietuvoje veikiančių praktinio mokymo bazių, kuriai LR Odontologų rūmai yra suteikę teisę organizuoti teminius profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursus dantų implantacijos, kaulo augmentacijos bei sinuso dugno pakėlimo temomis. Kasmet DBI komanda paruošia keliasdešimt teorinių ir praktinių kursų. Jų metu gydytojai iš Lietuvos ir svečių šalių mokomi inovatyvių implantacijos metodų, sudėtingų gydymo atvejų sprendimų bei technikos subtilybių.